Berndt Wennström

522970

BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Övergångsställe - Slussen, signerad B.Wennström, olja på duk, ca 65,5x92,5 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Tavelvagn 2

Berndt Wennström

Budhistorik (41 bud)
3854424
10 000
3854442
10 000
3854424
9 600
3854404
9 400
3854404
9 200

Slutpris SEK:
10 000
958 EUR, 1 125 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.