Olle Baertling färgserigrafi Scandinavian Modern

522964

OLLE BAERTLING (1911-1981): Mouvement optique, stämpelsignerad Baertling, Baertling Foundation, numrerad 2/15, färgserigrafi, bladstorlek 29,5x19 cm; oramad, nr 2 i mappen The Angles of Baertling

Oramad

Konst, Grafik, Tema

Budhistorik (4 bud)

3836749
3836747
3835711
3834620

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.