Skänk 1800-tal

522938

SKÄNK, 1800-talets slut, bemålad, dörrluckor med räfflad dekor med bakomvarande inredninga av lådor, höjd ca 85, 71,5x46 cm, nyckel medföljer

Senare bemålad

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas vid Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 21

Skänk 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
3834593
3851427
2 800
3834593
2 600
3851422
2 400
3834593

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.