Tallrikar Kina 1700-tal Famille rose

522935

Sprickor, nagg, slitage

Orientaliskt, Porslin

Budhistorik (18 bud)
3851363
3 200
3851154
3851154
2 600
3849687
2 400
3849687

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.