Erich & Ingrid Triller vas

522876

ERICH & INGRID TRILLER, 1900-tal, vas, brun harpälsglasyr, stengods, signerad Triller Tobo, höjd 12 cm

Keramik/Porslin, Design

Erich & Ingrid Triller vas

Budhistorik (8 bud)
3846295
600
3840977
550
3830859
500
3840976
500
3830859
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.