Staffli 1900-talets andra hälft

522868

STAFFLI, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbart

Brukslitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Budhistorik (20 bud)
3846306
1 700
3845177
1 600
3846305
1 600
3845177
3843282
1 400

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.