Reflecto-Lux industrilampor

522849

INDUSTRILAMPOR, 1 par, märkta Reflecto-Lux, 1900-talets andra hälft, metallskärmar emaljerade i svart med vit insida, gummisladdar, upphängning med stålvajer, höjd ca 32 cm, sladdlängd ca 5 m

PROVENIENS: Spårvägsmuseet i Stockholm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Hylla 4

Reflecto-Lux industrilampor

Budhistorik (17 bud)
3846953
2 800
3846949
2 600
3846940
2 400
3846935
3843474

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.