Smycken 5 dlr förgyllt silver granater

522834

ÖRHÄNGEN, 1 par, RINGAR, 2 st, ARMBAND, HALSBAND, 1900-talets mitt, förgyllt silver med fasettslipade resp cabochonslipade almandingranater, örhängen med stift, ringstorlek ca 16 resp 17,5 mm, armbandets längd ca 18 cm, halsbandets längd ca 42 cm

Guld/Smycken

Budhistorik (18 bud)
3845808
3 800
3845803
3 600
3845802
3 400
3845780
3 200
3845797

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.