Bojan Kina 1700-tal

522744

BOJAN, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), dekor av flodlandskap med pagoder i underglasyrblått, höjd ca 20 cm

Nagg

Orientaliskt, Porslin

Monter 4

Bojan Kina 1700-tal

Budhistorik (14 bud)
3842677
3841695
3842675
3841695
850
3841655

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.