Skrivbord

522688

SKRIVBORD, 1800-talets första hälft, sengustaviansk, 7 lådor, fanér i masurbjörk, höjd ca 76, 106x53 cm

Mindre skador, fanér med lagningar, torrsprickor

Ändringar/tillägg
Nyckel medföljer, avhämtas i Utlämningen

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 7

Skrivbord

Budhistorik (46 bud)
3843619
21 000
3843621
20 000
3843619
19 000
3843616
18 500
3843605
18 000

Slutpris SEK:
21 000
2 012 EUR, 2 363 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.