R Lidberg oljemålning

522675

R LIDBERG (1900-tal): Stuga vid sjö, olja på pannå, ca 23x32 cm

Mindre fläckar

Fack 11

R Lidberg oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3843012
900
3843001
850
3843009
850
3843001
3843004

Slutpris SEK:
900
86 EUR, 101 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.