Madeleine Pyk

522634

MADELEINE PYK (född 1934): "Fisken'', signerad och daterad M Pyk 1979, blandteknik, ca 18x22 cm

Fack 14

Madeleine Pyk

Budhistorik (21 bud)
3844367
1 700
3844026
1 600
3844026
3844366
1 400
3844026
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.