Anders Udd

522620

ANDERS UDD (född 1958): Manskör, signerad och numrerad Anders Udd, pt, digital print, bildmått 28x35 cm

Anders Udd

Budhistorik (9 bud)
3844471
650
3843611
600
3838854
550
3832235
500
3838852
500

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.