Moderna Möbler David Rosén skåp och bokhylla

522619

DAVID ROSÉN, "Futura", skåp och bokhylla, Nordiska Kompaniet, 1950-tal, fanérade i mahogny, beslag i mässing, dörrspeglar i relief, invändigt med hyllor och lådor, bägges höjd ca 178, 112x48 cm, nycklar medföljer

Bruksslitage, repor, fanérskador och fläckar

Möbler, Skåp, byråer

Rum 7

Budhistorik (6 bud)
3853184
3849884
3849693
500
3848984
3841558

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.