Vas glasunderlägg Svenskt tenn

522593

SVENSKT TENN, vas, gräddsnipa, 12 glasunderlägg, 1930/40-tal, stämplade med änglamärket, underläggens diameter ca 6,5 cm

Slitage

Diverse, Design

Monter 2

Budhistorik

2018-02-24 kl 18:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.