Bill Flodin oljemålning

522575

BILL FLODIN (1934-1976): Efter skogsbranden, signerad och daterad Bill Flodin -74, olja på pannå, ca 90x91 cm

Fack 30

Bill Flodin oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3826643
1 900
3826304
1 800
3826640
1 700
3826304
1 600
3826274

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.