Tazza 1800-talets början

522531

TAZZA, 1800-talets början, brons, delvis förgylld, delfin uppbärandes snäcka, total höjd ca 11,5 cm

Diverse, Metall

Tazza 1800-talets början

Budhistorik (9 bud)
3843275
4 200
3842103
3842069
3841936
1 800
3834067

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.