Skänk 1800-tal

522501

SKÄNK, allmoge, 1800-tal, rödmålad, dörrpar med räfflade romber, bakomliggande hyllplan, höjd ca 117 cm, 164x52 cm

Slitage, sprickor, kompletterade delar, bakre benkloss med rötskada

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skänk 1800-tal

Budhistorik (20 bud)
3840057
9 800
3853200
9 800
3840057
9 600
3852499
9 400
3840057
9 200

Slutpris SEK:
9 800
987 EUR, 1 121 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.