Gerd Lillan Michelin

522483

GERD LILLAN MICHELIN (född 1947): Dansande, signerad och daterad 1975, olja på duk, ca 49x59 cm

Fack 24

Gerd Lillan Michelin

Budhistorik (16 bud)
3842541
3844108
1 400
3842541
1 300
3844066
3842541

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.