Clubfåtölj 1900-talets andra hälft

522475

CLUBFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, brun skinnklädsel, djuphäftad, lös sittplymå, sitthöjd ca 42 cm

Brukslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 13

Budhistorik (24 bud)
3843864
3 400
3843859
3 200
3843855
3843857
3843855
2 800

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.