Bordslampa 1800-tal

522469

BORDSLAMPA, 1800-tal, förgylld och patinerad brons, stående figur, höjd inkl skärm ca 64 cm

ny dragen el

Belysning, Bordslampor

Kundcenter

Bordslampa 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
3844222
4 800
3843655
4 600
3843622
4 400
3843618
4 200
3843508
2 600

Slutpris SEK:
4 800
460 EUR, 540 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.