Bruno Mathsson & Piet Hein bord supercirkel

522457

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, bord, supercirkel, Mathsson International, björkfanér, 4 spännben i förkromad metall, höjd 70, 180 x 180 cm

Bruksslitage, faneravslag, märken och repor

Möbler, Matbord, Design

Rum 4

Budhistorik (6 bud)
3840269
3838511
3826285
450
3825537
3824915

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.