Åke E:son Lindman, fotografi

522442

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): U.T. #5, ur serien Naturalis, signerad och daterad på baksidan 2014, unik, silvergelatinfotografi, 49,5x39 cm.

UTSTÄLLD
Experiment - Åke E:son Lindman, Zornmuseet, Mora 2017

LITTERATUR

Fotografi, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (8 bud)
3853570
10 500
3848526
5 400
3848524
4 800
3839627
3 200
3839597

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.