Åke E:son Lindman, fotografi

522440

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): U.T. #4, ur serien Naturalis, signerad och daterad på baksidan 2014, unik, silvergelatinfotografi, 49x39,5 cm.

UTSTÄLLD
Experiment - Åke E:son Lindman, Zornmuseet, Mora 2017

LITTERATUR

Fotografi, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (9 bud)
3850831
7 800
3850830
6 000
3850829
5 800
3848528
5 600
3848522
4 600

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.