Åke E:son Lindman, fotografi

522436

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): #733, Terra Ignota, signerad och daterad på baksidan 2016, unik, kemigram, silvergelatinfotografi, 60x50 cm.

UTSTÄLLD
Experiment - Åke E:son Lindman, Zornmuseet, Mora 2017

LITTERATUR

Fotografi, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (9 bud)
3850845
10 500
3850840
10 000
3850837
5 400
3848527
5 200
3839635
4 600

Slutpris SEK:
10 500
1 006 EUR, 1 181 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.