Ulf Greder färglitografi

522425

ULF GREDER (född 1949): "The White Swan", färglitografi, signerad Ulf Greder, numrerad 340/360, ca 93x76 cm

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (6 bud)
3839863
700
3839125
650
3838870
600
3838870
3834108

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.