Ulf Greder färglitografi

522423

ULF GREDER (född 1949): "Jour de Fête", signerad Ulf Greder, 350/360, färglitografi, ca 83x75 cm, oramat blad

Ulf Greder färglitografi

Budhistorik (12 bud)
3839896
850
3839798
3839212
750
3839211
700
3839108
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.