Barton Lidice Benes collage

522396

BARTON LIDICE BENES (USA, 1942-2012), "Pandoras Box", signerad Bartin Lidice Benes, daterad -94, collage på papper, arkstorlek 46 x 41 cm

Rum 5

Barton Lidice Benes collage

Budhistorik (22 bud)
3841343
4 400
3841338
4 200
3841315
3841337
3841315
3 800

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.