Stolar Sibast Danmark teak

522395

STOLAR, 6 st, 1960-tal, Sibast, Danmark, teak samt betsad bok, sits i rotting, skyltmärkta Sibast Furniture/ Made in Denmark, sitthöjd ca 44 cm

Skador: Bruksslitage, en sits med fläck.

Möbler, Stolar

Rum 20

Stolar Sibast Danmark teak

Budhistorik (13 bud)
3841198
2 600
3841189
2 400
3840566
1 900
3839481
1 800
3838553
1 700

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.