Bordspendyl 1800-tal

522376

BORDSPENDYL, 1800-talets mitt, urtavla med romerska siffror i svart, förgylld brons, krönt av man, höjd 34, längd 23 cm

Fungerar enligt uppgift, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Nyckel samt pendel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
3840964
3834150
3829000
3826970
3822389

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.