Ljusstakar silver England

522356

LJUSSTAKAR, 1 par, sterlingsilver, England, 1800-tal, London 1894, dekor av vriden godronnering, höjd ca 8 cm

Smärre stötskador

Silver

Monter 2

Ljusstakar silver England

Budhistorik (14 bud)
3843145
2 600
3843111
2 400
3841010
3843110
3841010

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.