Jordglob 1900-tal

522328

JORDGLOB, på benställning, 1900-tal, efter äldre förlaga, svarvad benställning, höjd ca 105, diameter ca 85 cm

Slitage och smärre skador

Möbler, Övriga möbler, Diverse

Rum 8

Jordglob 1900-tal

Budhistorik (26 bud)
3840331
3840330
1 900
3840328
1 800
3840316
1 700
3840327
1 600

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.