Sven Bertil Berg

522327

SVEN BERTIL BERG (född 1931): "Situation Gervaus", signerad Sven Bertil Berg., daterad a tergo 1991, akryl på pannå, ca 60x80 cm

Fack 24

Sven Bertil Berg

Budhistorik (11 bud)
3844444
850
3828909
3844443
750
3828909
700
3844440
650

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.