Madeleine Pyk "Hallå"

522189

MADELEINE PYK (född 1934): "Hallå", signerad och daterad M. Pyk 1970, blandteknik, ca 11x19,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Madeleine Pyk

Budhistorik (5 bud)
3843781
3843159
600
3839354
550
3825359
500
3824272

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.