Sigird Sandström

522149

SIGRID SANDSTRÖM (född 1970): ''Hrönir 1'', signerad och daterad Sigrid Sandström -03, gouache, ca 16x20,5 cm
PROVENIENS: Galleri Gunnar Olsson, Stockholm

Sigird Sandström

Budhistorik (11 bud)
3838936
6 200
3838826
6 000
3838826
5 200
3838702
5 000
3838170

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.