Bruno Liljefors oljemålning

522114

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Landskapsmotiv, monogramsignerad BL, a tergo kvarlåtenskapsstämpel Uplands Enskilda Bank AB, olja på duk, ca 60x100 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Bruno Liljefors oljemålning

Budhistorik (12 bud)
3836711
19 000
3833277
18 000
3833275
17 000
3833274
16 500
3833272
15 000

Slutpris SEK:
19 000
1 913 EUR, 2 174 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.