Omega Seamaster armbandsur 1950-tal

522087

OMEGA, Seamaster, guld/stål, plexiglas, armbandsur, år 1957, manuellt urverk, refnr. 2892-1, serienr. 15566994, cal 284, diameter ca 35,5 mm

Bruksslitage, möjligen senare krona, verket fungerar vid inlämningstillfället, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Ej automatiskt utan manuellt urverk

Klockor/Ur, Herrklockor

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (10 bud)
3839475
1 900
3839238
1 800
3839474
1 800
3839238
1 700
3831619
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.