Bägare vaser fruktknivar silver

522065

BÄGARE, VASER, FRUKTKNIVAR, mm., 35 dlr, silver, högsta höjd ca 22,5 cm, vikt exkl. knivar ca 1135 g

Gravyr, skador, slitage, knivar med fyllda skaft

Silver

Budhistorik (4 bud)

3830046
3 400
3819555
3 200
3827635
3 200
3819555

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:
3 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.