Åke E:son Lindman, fotografi

522015

ÅKE E:SON LINDMAN (född 1953): Palazzo Te, Mantua, Italy, signerad och daterad på baksidan 2004, unik, solariserat och svaveltonat silvergelatinfotografi, 49x39 cm.

UTSTÄLLD
Experiment - Åke E:son Lindman, Zornmuseet, Mora 2017

LITTERATUR

Fotografi, Tema

Nybrogatan 32, Stockholm

Åke E:son Lindman, fotografi

Budhistorik (11 bud)
3848102
9 000
3848093
8 800
3847704
6 800
3845967
6 000
3839654
5 800

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.