Carl Fredrik Reuterswärd

522003

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Stuido för ''Picasso, sleping partner'', signerad och daterad 1976, blandteknik, ca 30x42 cm

Fack 34

Carl Fredrik Reuterswärd
Budhistorik (4 bud)

3837680
3837661
3822206
850
3819632

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.