Karmstolar krom och skinn

521999

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-talets andra hälft, grå skinnklädsel, krom, sitthöjd 44 cm

Slitage

Möbler, Stolar

Rum 5

Karmstolar krom och skinn

Budhistorik (13 bud)
3836276
3836873
1 400
3836276
3835777
3835777
700

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.