Damarbandsur i 18 k guld

521997

DAMARMBANDSUR, 18 k guld, 1900-talets första hälft, manuell, plexiglas, boettnr. 198914, integrerad länk i 18 k, diameter 24 mm, totalvikt ca 20 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, skadad urtavla, bucklor

Klockor/Ur, Guld/Smycken

Damarbandsur i 18 k guld

Budhistorik (6 bud)
3838041
2 400
3833699
550
3832874
500
3830728
450
3830720

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.