Alice Nordin figurin

521991

ALICE NORDIN (1873-1948): "Gässen komma", signerad Alice Nordin, terrakotta, höjd ca 24 cm

Enstaka mindre nagg, smutsad

Keramik/Porslin

Alice Nordin figurin

Budhistorik (5 bud)
3837562
500
3837349
450
3837265
3836998
3836877

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.