Brickbord

521982

BRICKBORD, med nysilverbricka, 1900-talets första hälft, underrede i barockstil, betsad ek, höjd inkl bricka 61, 36x67, 2 st fat och 2 st coasters medföljer

Slitage/ nysilver delvis genomputsat

Möbler, Soffbord, sidobord

Brickbord

Budhistorik (26 bud)
3841136
2 400
3841023
3841134
3841023
3841133
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.