Otto Pippel oljemålning

521980

OTTO PIPPEL (1878-1960): "Abend im gebrige", signerad Otto Pippel, olja på duk, ca 90x103 cm

Konst, Teckningar

Rum 9

Otto Pippel oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3821803
6 400
3821802
6 200

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.