Serveringsvagn

521975

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft, ek, facettslipat glas, detaljer i mässing, på hjul, höjd 70, 80x42 cm

Torkade hjul, slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Serveringsvagn

Budhistorik (5 bud)
3822421
1 300
3840276
3822421
3824582
3822421

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.