Kopparform

521972

FORM, (1800/1900-tal), koppar, 42x33 cmm

Slitage, patinering, beläggningar

Metall, Koppar

Kopparform

Budhistorik (1 bud)

3837258
2018-02-22 07:57:54

2018-02-22 kl 19:54
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.