Sybord

521949

SYBORD, omkring 1900-talets mitt, Svenska Möbelfabrikerna, alm, skjutbara skivor, invändigt med fackinredning, på pelarfot, skyltmärkt, höjd ca 68, 55x44 cm, lös inläggsskiva medföljer

Skiva med smärre slitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 7

Sybord

Budhistorik (9 bud)
3841193
750
3841454
700
3841193
650
3841452
600
3841193
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.