Bruno Mathsson/Piet Hein matbord

521941

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", bord , skiva fanérad i bok, underrede och ben i trä, etikettmärkt, höjd ca 63, ca 148x90 cm

Fanérskador, repor och nagg i skivan, allmänt bruksslitage

Möbler, Matbord

Rum 6

Budhistorik (7 bud)
3839909
750
3825305
700
3825305
550
3839897
500
3825305

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.