Akke Kumlien oljemålning

521933

AKKE KUMLIEN (1884-1949): Landskapsbild, signerad, olja på duk, 29x34 cm

Geijersgatan 14, Göteborg

Akke Kumlien oljemålning

Budhistorik (21 bud)
3844878
3 800
3840051
3 600
3839122
3 400
3838017
3 200
3839121

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.